menu

Aktualności

Wynajem fotobudki

Data dodania: 20.09.2015

Wynajem Fotobudki to w ostatnim czasie świetny sposób na super zabawę podczas różnych imprezach takich jak: wesela, imprezy firmowe,  integracyjne,  różne eventy, urodziny, wieczory panieńskie i kawalerskie, studniówki i festyny, pikniki i inne najróżniejsze imprezy i wydarzenia. Fotobudka to przenośne urządzenie, które w bardzo prosty i szybki sposób wykonuje zdjęcia i od razu na miejscu je drukuje. Wystarczy ustawić się przed fotobudką, szybko dodać jakiś fajny gadżet, zrobić śmieszną minę i nacisnąć start na ekranie. Obsługa fotobudki  jest banalnie prosta i intuicyjna, więc każdy młodszy czy starszy nie będzie miał problemu ze zrobieniem sobie ekstra fotki.

Fotobudka kolaż kolor dzieci 2015-08-29

Fotobudkę można wynająć na każdą imprezę wraz z bogatą ofertą gadżetów : szalone peruki, śmieszne okulary, kolorowe boa, sztuczne wąsy, tabliczki z ciekawymi napisami i wiele innych oryginalnych dodatków, które fantastycznie komponują się z fotobudką.
Impreza z fotobudką to wspaniałe, niezapomniane, szalone i wyjątkowe chwile uwiecznione na fantastycznych zdjęciach, na których może być ciekawy napis np. imiona, data imprezy czy logotyp.
Fotobudka obecnie robi furorę na weselach i jest już nieodzownym  dopełnieniem do tak wyjątkowego wydarzenia. Gwarantuje super zabawę i świetną pamiątkę zarówno dla Pary Młodej jak i dla gości weselnych.
Praktycznie fotobudkę można ustawić w każdym miejscu nawet w plenerze, parku, ogrodzie lub np. na polu golfowym.

wynajem fotobudki

Zabawa z fotobudką to niezapomniane chwile, wyjątkowa atmosfera i rewelacyjna pamiątka.

Niezwykłym dodatkiem do fotobudki jest Foto Księga Gości, który powstaje podczas przyjęcia i jest pierwszym albumem. Najczęściej jest to najlepszy prezen od gości weselnych dla Pary Młodej. Wklejone zdjęcie wraz z kolorowymi życzeniami jest zawsze unikalne i indywidualne. Taka Foto Księga Gości doskonale sprawdza sie równiez na przyjęciach urodzinowych.

Warto równiez wspomnieć o sile zdjęcia jako powierzchni na reklamę. Nałożone na zdjęcie logo firmy będzie czymś znacznie ważniejszym niż rozdana ulotka, którą często ktoś wyrzuca. Zrobione zdjęcie w fotobudce z nadrukowanym logiem zostanie na znacznie dłużej, a przyklejone do lodówki da znacznie lepszy efekt reklamowy.