menu

Aktualności

Jak uatrakcyjnić wszystkie imprezy?

Data dodania: 30.11.2015

Jak uatrakcyjnić wszystkie imprezy, by były nie z tej ziemi?

Nowoczesna fotobudka to wymarzony gadżet na każdą imprezę! Zapewnij gościom wyjątkową zabawę!

Najbliższe miesiące to okres mocno obfitujący w imprezy. Już wkrótce Mikołajki, Sylwester a po nim karnawał czeka nas czas szampańskiej zabawy i celebrowania ze znajomymi! Ponadto Wasze kalendarze na pewno cały czas pękają od rozmaitych wydarzeń.
Wesele, chrzciny, osiemnastka? A może firmowy piknik bądź firmowa wigilia?
Zastanawiasz się nad zaoferowaniem znajomym niezapomnianych chwil pełnych
radości i uśmiechu na twarzy?

Postaw na unikalny projekt, który pobudza wyobraźnię! Nasza wyjątkowa fotobudka to idealne rozwiązanie na uatrakcyjnienie każdego rodzaju imprezy.

Sesja Party oferuje pomysłowość i kreatywność w działaniu, by Twoja impreza rozbawiła gości i zapewniła niezapomniane wspomnienia. Dodatkowo zapewniamy Ci mnóstwo zabawnych gadżetów – wąsy, okulary czy peruki. Nasza fotobudka pozwala w jednej chwili stać się Napoleonem, królową bądź wąsatym okularnikiem. Ograniczeniem jest wyłącznie Twoja wyobraźnia!

Fotobudka zapewni dobrą zabawę okraszoną śmiechem na integracyjnej imprezie z pracy, a na dziecięcych urodzinach czy kinder balu doskonałą frajdę mają zarówno dzieci jak i dorośli. To świetne rozwiązanie, by przełamać bariery między ludźmi i zachęcić do wspólnej zabawy. Dzięki nam uchwycicie najweselsze chwile, zapewniając uczestnikom mnóstwo zabawy i śmiechu. Zabawa z naszą fotobudką jest wspaniała, niezależnie na jakiej imprezie się pojawiamy.

Fotobudka w tak szerokim zakresie to unikalność w skali całego kraju. Możesz ją elastycznie dostosować do swoich potrzeb. Dzięki swojemu uniwersalnemu wyglądowi, nasza atrakcja łatwo dopasuje się do każdego miejsca zabawy niezależne od wystroju wnętrza, otoczenia ani ubioru gości. Ponadto nasz sprzęt i zdjęcia mogą być dowolnie brandowane i dostosowane do Twojego wizerunku. Można umieścić teksty lub grafikę nawiązującą do okazji eventu lub dowolne informacje marketingowe. Może chcecie umieścić gdzieś logo swojej firmy? Żaden problem! Fotobudka przeobrazi się i dopasuje do Was tak jak chcecie! Sami zdecydujcie jak ma wyglądać obudowa i oznaczenia zdjęć. Na Wasze życzenie możemy zorganizować event nawet na kilkanaście fotobudek!
Fotobudka to doskonałe uatrakcyjnienie każdej formy zabawy.

Nasze doświadczenie
Obsłużyliśmy już kilkaset imprez od 2015 roku co gwarantuje profesjonalne przygotowanie do każdego wydarzenia i nietuzinkowy fun! To gwarancja ogromnych emocji i szampańskiej zabawy. Podsumowując, nasza fotobudka to idealny gadżet, który uatrakcyjni każde:

 • Wesele
 • Urodziny
 • Imprezy firmowe i integracyjne
 • Promocje produktów
 • Działania marketingowe
 • Dni otwarte
 • Studniówki
 • Targi
 • Pikniki plenerowe
 • Wieczory panieńskie / kawalerskie
 • Gale i wielkie otwarcia
 • Happeningi
 • Imprezy karnawałowe
 • i wiele innych

Jeśli macie jeszcze bardziej szalone pomysły, jesteśmy otwarci na propozycje. Jesteśmy w stanie dostosować funkcjonalność budki dla Twoich potrzeb. W zależności od imprezy dostajesz od nas dodatkowe, dedykowane możliwości by Twoi goście bawili się wyśmienicie. Bo nasza oferta to nowy wymiar imprezy, który wciągnie do zabawy każdego!
Przypomnij sobie te wszystkie imprezy, których wspomnienie powoduje szeroki uśmiech na Twojej twarzy, a po chwili żal, że nikt wtedy nie myślał o uwiecznieniu tych spontanicznych chwil. Z naszą budką do wszystkich tych zdarzeń będziesz mógł wrócić w każdej chwili!

Wynajem fotobudki to gwarancja pierwszorzędnej zabawy! Sprawdź nasz cennik.