menu

Aktualności

Walentynkowa Gala Ślubna

Data dodania: 21.02.2016

Walentynkowa Gala Ślubna 2016

W walentynkowy weekend uczestniczyliśmy w Gali Ślubnej, która odbyła się w Galerii Siedlce przy ulicy Piłsudskiego 74. Ty był zdecydowanie pracowity czas. Przez dwa dni zrobiliśmy ponad 500 zdjęć i uwieczniliśmy mnóstwo uśmiechów. W tak wspaniały dzień jakim jest dzień zakochanych nie zabrakło miłości i gorących buziaków.

 

Zwiedzający targi mieli możliwość porozmawiania z profesjonalnym fotografami, obejrzeć pokaz sukien ślubnych, dobrać idealnie skrojony garnitur, zrobić sobie próbny makijaż, porozmawiać o dekoracji sali, dobrać zaproszenia dla gości czy też wybrać jeden z najważniejszych elementów jakim jest zespół muzyczny lub DJ. Oczywiście nie zabrakło też fotobudek, to ostatnio jedna z najbardziej wiodących atrakcji na weselu. Pośród czterech ofert znalazła się również nasza perełka SesjaParty i od samego początku przyciągała największą ilość odwiedzających. Oprócz przyszłych Par Młodych byli również ci, którzy już dawno są po ślubie, ale z okazji dnia św. Walentego popstrykali sobie pamiątkowe fotki. Nie zabrakło również dzieciaków, których radość z możliwości sfotografowania się dodawała nam mnóstwa energii.

Najciekawsze zdjęcia można obejrzeć na naszym profilu na Facebook’u. Zachęcamy wszystkich do obejrzenia i oznaczenia się na zdjęciu.

Fotobudka to nie tylko atrakcja jaką Para Młoda może zaproponować swoim gościom. Podczas gali ludzie pytali nas czy mogą nas wynająć jako prezent dla Pary Młodej. Z całą pewnością zdjęcie, które jest wydrukowane daje zupełnie inne możliwości i odczucia niż to które jest w formie elektronicznej, a tylko fotobudka potrafi je zrobić i natychmiast wydrukować.

Organizatorzy Walentynkowej Gali Ślubnej przygotowali również konkursy w których do wygrania były wspaniałe nagrody oraz losowanie, w którym do wygrania był wyjazd w podróż poślubną oraz pobyt w wyjątkowym pałacu.

Po tak ciepłym przyjęciu nas w Siedlcach liczymy na to, że pojawimy się tam na niejednym weselu, przyjęciu urodzinowym czy też na wieczorze kawalerskim lub panieńskim. Dodatkowo pamiętajcie, że wpadamy na festyny, targi, dni Miasta, dni Gminy, dożynki i inne wydarzenia kulturalne.

  • AMG

    czy sesjaparty.pl będzie się wystawiać na targach w innych miejscowościach w najbliższym czasie? serdecznosci :)

    • Tomasz Mróz

      Oczywiście, że tak. Jeśli masz jakieś konkretne miejsce na myśli to daj nam znać ;)