menu

Aktualności

Budka Fotograficzna Dla Firm

Data dodania: 19.07.2016

Budka fotograficzna dla firm na imprezę!

Okres letni mocno obfituje w imprezy. To nie tylko czas wesel, pracowniczych imprez, pikników czy urodzin. Ciepłe dni sprzyjają organizowaniu regularnych imprez z najbliższymi, a pamiątkowe zdjęcia pozwolą nam wspominać niezapomniane chwile i wracać do nich z uśmiechem na ustach przez długi czas. Pragniesz się wyróżniać? Pragniesz zaskoczyć gości i sprawić, by zapamiętali Twoją imprezę na długo? Jeżeli tak, to doskonale trafiłeś. Postaw na rozwiązanie, które pobudzi każdą wyobraźnię – budka fotograficzna!

To przenośne urządzenie, które w prosty i szybki sposób wykonuje zdjęcia i od ręki je drukuje. Wystarczy ustawić się przed budką, szybko zaopatrzyć się w ekstrawagancki gadżet (które to również dostarczamy), zrobić śmieszną minę i wystartować robienie zdjęć. Obsługa jest przyjazna użytkownikowi i intuicyjna, więc zarówno najmłodsi fani zabawy, jak i Ci bardziej wiekowi, nie będą miał problemu ze zrobieniem sobie ekstra fotki. Nasze zabawne gadżetów – wąsy, okulary czy peruki, pozwolą odnaleźć w sobie nieodkryte dotychczas pokłady kreatywności.

Jeżeli jesteś właścicielem firmy i chcesz urozmaicić swój event – budka fotograficzna dla firm to nietuzinkowy i oryginalny pomysł. To doskonałe narzędzie na imprezy firmowe czy promocję wydarzeń. Bogate możliwości naszych budek oraz doświadczenie zebrane podczas współpracy z renomowanymi firmami pozwala nam zaoferować specjalną ofertę dla firm na wynajem sprzętu. Organizacja wydarzeń marketingowych przy pomocy specjalnie przygotowanej budki fotograficznej i pod profil wydarzenia oraz Państwa firmy pozytywnie wpłynie na odbiór eventu i zapewni zrelaksowaną atmosferę. Zdjęcia z naszej budki fotograficznej mogą stanowić skuteczny nośnik reklamowy. Podczas imprez można fotografować gości na odpowiednio przygotowanym tle i zadbać o dobry PR firmy. Logo firmy na zdjęciu będzie czymś znacznie trwalszym niż rozdana ulotka.

Budka Fotograficzna Dla Firm

Nasza nowoczesna budka fotograficzna jest zintegrowana z mediami społecznościowymi. Natychmiast po zrobieniu efektownego zdjęcia, możesz zeskanować kod QR bądź ściągnąć zdjęcie z wygenerowanego linka, i udostępnić zdjęcie na popularnych platformach: Twitter, Google Plus, Facebook czy Pinterest. W dobie popularności mediów społecznościowych to niesamowity atut.

Kolejną cechą, która nas wyróżnia jest doświadczenie. Ponad kilkadziesiąt rozmaitych imprez i lata stałej pracy z klientami pozwolą nam odpowiedzieć na wszystkie, nawet te najbardziej wygórowane wymagania. Byliśmy już na imprezach organizowanych w eleganckich hotelach, malowniczych dworkach w środku lasu, czy też małych pensjonatach. Budka fotograficzna pasuje do każdej z tych imprez niezależnie od wystroju wnętrza. Wszyscy goście mieli super pamiątkę – zarówno dzieci jak i dorośli. Po zrobionych zdjęciach widać jak wiele radości daje możliwość przebrania się i zrobienia sobie zdjęcia.

Budka fotograficzna to wisienka na torcie każdego wyjątkowego wydarzenia. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz możliwościom budek fotograficznych Twoja impreza nabierze zupełnie nowego wymiaru. To idealny gadżet na:

  • Wesele

  • Urodziny

  • Imprezy firmowe i integracyjne

  • Działania marketingowe oraz produktowe

  • Gale i dni otwarte

  • Studniówki

  • Targi

  • Pikniki  i wiele innych

Jeśli masz pomysł, jak wykorzystać naszą budkę – daj znać. Jesteśmy w stanie dostosować funkcjonalność budki dla Twoich potrzeb. W zależności od imprezy oferujemy spersonalizowane możliwości by Twoi goście bawili się jak najlepiej. Bo Sesja Part proponuje nowy wymiar imprezy, który wciągnie do zabawy każdego!