menu

Partnerzy

Restauracja Lipcowy Ogród

Adres

ul. 42 Pułku Piechoty 6
15-181 Białystok
Tel.: +48 85 67 56 620
Fax +48 85 67 56 606

Mapa

Restauracja Lipcowy Ogród

Odkryj prawdziwy smak Podlasia
…delikatny śledź w kurkach na przystawkę, soczyste Carpaccio z jelenia lub słynne pierogi z mięsem z żubra i świeżutki sernik z gorącymi konfiturami… W Restauracji Lipcowy Ogród jest najlepsza kuchnia myśliwska, która rozkwita w oryginalnych aranżacjach, jakimi możesz delektować się w jednej z pięciu sal o wyjątkowym klimacie. W restauracji organizowane są eleganckie bankiety, eventy biznesowe, uroczystości rodzinne i niezwykłe wesela, a ofertę uzupełnia profesjonalny catering oraz profesjonalna obsługa imprez na najwyższym poziomie.

Ślub to najważniejsze dzień w życiu, a wesele to wyjątkowa uroczystość, którą będziecie wspominać przez całe życie. Jesteśmy pewni, że w Lipcowym Ogrodzie Wasze marzenia rozkwitną najpiękniej, ponieważ nadana jej będzie prawdziwe urzekająca oprawa.

Organizacja Waszego wesela to dla obsługi wielki zaszczyt, dlatego zaplanują oni każdy szczegół, aby ta wyjątkowa noc pozostała dla Was i Waszych Gości najpiękniejszym wspomnieniem.

Jeśli planujecie duże wesele lub kameralne przyjęcie to Restauracja Lipcowy Ogród z nawiązką spełni wszystkie Wasze oczekiwania. Możecie im w pełni zaufać, ponieważ połączą doświadczenie, zaangażowanie i perfekcyjną organizację w wyjątkowe wesele na miarę Waszych marzeń.

HOTEL PODLASIE

WITAJ PO STRONIE PRZYJEMNEGO WYPOCZYNKU

Wygodna lokalizacja blisko tras wyjazdowych pozwoli Ci szybko dotrzeć do naszego hotelu oraz w kilka minut dotrzeć do centrum. W Hotelu Podlasie czekają na Ciebie 84 pokoje, w tym rodzinne typu studio, eleganckie apartamenty, przytulne „jedynki” oraz komfortowe pokoje dwuosobowe. W cenę pokoju wliczone jest apetyczne śniadanie w formie pokoju oraz monitorowany parking. Zapewniamy ponadto liczne udogodnienia dla dzieci, szybki Internet Wi-Fi oraz wszystko, od czego zależy przyjemny wypoczynek.

Galeria