menu

Foto Księga Gości

Foto Księga Gości

Data dodania: 07.07.2016

Foto Księga Gości – wyjątkowa pamiątka odpowiednia na każdą okazję.

Foto księga gości to coś więcej niż album. To zupełnie nowy wymiar prezentowania zdjęć, pozwalający zachować wyjątkowe wspomnienia w atrakcyjnej postaci. Bez względu na to, czy wkrótce masz firmowe przyjęcie, urodziny pociechy czy może poszukujesz najciekawszej formy swojego albumu ślubnego, przygotowaliśmy dla Ciebie niepowtarzalne rozwiązanie. Żadna z tych imprez nie byłaby tak wyjątkowa, gdyby nie Twoi wspaniali goście. To właśnie dzięki nim zapamiętacie ten moment na całe swoje życie. Chcielibyście, aby poczuli się wyjątkowo? W takim razie nasza foto księga przygotowana jest właśnie dla Ciebie. Ten ekskluzywny produkt to doskonały dodatek do wynajmu budki fotograficznej. Jednocześnie może być Twoim w pełni spersonalizowanym projektem fotograficznym, któremu charakter i ostateczny wygląd nadadzą goście dzięki swojej kreatywności.

Foto księga gości urozmaici każdą imprezę i nada jej niepowtarzalnego klimatu – a przeglądając ją po latach doskonale przypomnisz sobie wyjątkową atmosferę, jaka panował podczas robienia zdjęć. Życzenia? Podziękowania? Małżeńskie rady? Forma Waszej księgi gości zależy tylko od Ciebie i uczestników przyjęcia.

Foto Księga Gości

Oferujemy dwa warianty by jak najlepiej spełnić Twoje oczekiwania: z twardą, tekturową okładką w złotych odcieniach oraz elegancką, białą ekoskórą. Obie księgi maja po 50 kart i są przygotowane na wklejenie tylu właśnie zdjęć. Przy dużych przyjęciach zabieramy ze sobą dodatkowe wklejki, aby każdy gość mógł wkleić zdjęcie i wpisać się do księgi. Maksymalna ilość to 100 indywidualnych i unikatowych wpisów. Uczestnicząc w wielu różnorodnych przyjęciach natknęliśmy się na przeróżne wpisy. Nie tylko bardzo piękne życzenia, ale też ciepłe słowo opatrzone kilkoma serduszkami, czy nieograniczone ilości kreatywnych obrazków. Popularnością cieszą się też odbijane usta. Możliwości są ogromne, a jedyne ograniczenie to wyobraźnia!

Foto Księga Gości i personalizacja

Do pakietu na trzy godziny dajemy ją gratis, ale zawsze można dokupić księgę za 70zł. Oferujemy również możliwość personalizacji okładki! Laserowo wykonane imiona czy data przyjęcia sprawi, że jeszcze chętniej będziecie wracać do wyjątkowych i unikalnych wspomnień. Należy tylko pamiętać jednak, że wypalanie jest możliwe tylko na białej okładce z ekoskórki a jego koszt to jedynie 50 zł. Zabaw się formą i stwórzcie wyjątkową foto księgę specjalnie dla Twoich gości! To jedna z najpiękniejszych pamiątek z wesela, a oglądanie jej to przyjemność, która nigdy się nie nudzi. Jeśli masz własną księgę gości, możemy ją przygotować do łatwego wklejania zdjęć.

Pamiętaj, że ofertę możemy dopasować do Twoich wymagań. Daj nam znać i napisz do nas.