menu

Ciechanów

Ciechanów

Data dodania: 25.01.2018

Fotobudka w Ciechanowie

Ciechanów to pięćdziesięciotysięczne miasto w województwie mazowieckim. Znane jest już od średniowiecza, jako jeden z głównych grodów piastowskich. W mieście wiele jest wspomnień po tych czasach, w formie zabytków. Ale współczesny Ciechanów to także prężnie rozwijające się miasto, które ma wiele do zaoferowania nie tylko inwestorom, ale także swoim mieszkańcom.

Biznes w miejscowości Ciechanów

Jeżeli zastanawiasz się nad otwarciem własnego biznesu w Ciechanowie, to panują tu dobre ku temu warunki. Ale jeżeli już posiadasz firmę w tym miejscu i chcesz ją odpowiednio rozreklamować, to mamy odpowiednie rozwiązanie. Mowa oczywiście o wynajmie fotobudki Sesja Party. Obsługujemy wszelkiego typu imprezy firmowe, od targów, poprzez dni otwarte, aż po pikniki. Nasza fotobudka niewątpliwie urozmaici przyjęcie. Dzięki niej wszystkie zaproszone osoby poczują się wyróżnione. Fotobudka pozwala na robienie zabawnych, naturalnych zdjęć pojedynczo lub w grupkach. Co najważniejsze, gotowy wydruk fotografii otrzymuje się od razu. Zdjęcia są wysokiej jakości, dlatego z powodzeniem można wyeksponować je w dowolnym miejscu. Atutem jest także możliwość nadrukowania na zdjęciach firmowego logo lub napisu. Oraz udekorowanie fotobudki zgodnie z własnymi preferencjami, na przykład przez umieszczenie na niej firmowego logo.
Wynajem fotobudki jest również doskonałym pomysłem na wyjazd integracyjny dla twoich pracowników. Dojeżdżamy do wielu zakątków województwa mazowieckiego i nie tylko. Ciechanów jest jednym z punktów, w których oferujemy nasze usługi, co nie znaczy, że jedynym. Postaw na dobrą zabawę i skontaktuj się z nami, a zobaczysz jak wiele zyskasz. Przede wszystkim twoi pracownicy będą się świetnie razem bawić, a to bezpośrednio przełoży się na ich współpracę ze sobą.

Wynajem fotobudki na imprezę w Ciechanowie

Oczywiście rozwiązania dla biznesu to nie koniec oferty Sesja Party. Proponujemy wynajem fotobudki na przyjęcia w Ciechanowie i nie tylko, i to przyjęcia bez względu na okazję. Najliczniejszą grupę naszych klientów stanowią Pary Młode, co nie znaczy oczywiście, że się do nich ograniczamy. Oferta jest szeroka. Obejmuje także atrakcje na urodziny, wieczory kawalerskie i panieńskie, studniówki, sylwestra. Dojeżdżamy w każde miejsce, w jakim jesteśmy potrzebni. Proponujemy różnorodne pakiety, które także można modyfikować zgodnie z własnymi potrzebami.
Mieszkańcy Ciechanowa i okolic tego miasta mają możliwość skorzystania z atrakcyjnej fotobudki. Tego typu dodatki nie są ograniczone tylko do terenu Warszawy. Także inne miasta w całym województwie i nie tylko skorzystać mogą z fotobudki Sesja Party.