menu

Andrzejki – dzień pełen magii i dobrej zabawy

Andrzejki – dzień pełen magii i dobrej zabawy

Data dodania: 22.08.2018

Andrzejki – dzień pełen magii i dobrej zabawy

Andrzejki to niewątpliwie dzień pełen magii. Oprócz tego to również imieniny Andrzeja. Od dawna łączy się te dwie okazje, aby zyskać idealny termin do zabawy. Właściciele lokali w tym czasie organizują najczęściej własne przyjęcia. Są one przygotowywane z myślą o osobach, które lubią brylować na parkiecie, ale nie boją się również innych zabaw. Wróżenie z wosku albo z kart to tradycyjne elementy takiego spotkania. Nie może więc zabraknąć także fotobudki.

Wynajem fotobudki na andrzejki

Mamy już kilkuletnie doświadczenie we współorganizowaniu różnego typu przyjęć i jedno jest pewne – nie było jeszcze miejsca, gdzie organizatorzy nie byliby zadowoleni z możliwości wynajęcia fotobudki. Zrobienie sobie zdjęć w formie selfie, ale profesjonalnym aparatem, wygodnie i bez zadęcia, to z pewnością olbrzymi atut. Jeżeli na andrzejkach spotyka się grupa znajomych, bardzo ich ucieszy wizja wspólnych zdjęć, które będą pamiątką miłych chwil. Takie zdjęcia są od razu dostępne, drukuje się je natychmiast i od razu także można się nimi cieszyć. Zazwyczaj zdjęcia w innej formie zostają zapomniane na dysku komputera. Tymczasem te z fotobudki przez cały czas cieszą swoich właścicieli.

Przyjęcie andrzejkowe nie może obyć się bez odpowiedniej dekoracji. Fotobudki Sesja Party zajmują bardzo mało miejsca. Dzięki temu można je ustawić w zasadzie w dowolnym miejscu. Samo urządzenie także może zostać dopasowane do klimatu zabawy. Oferujemy szeroki wybór gadżetów i dodatków, które sprawią, że pamiątkowe fotografie będą naprawdę niezwykłe. Zabawne dodatki, takie jak peruki, wąsy i okulary spowodują, że każda osoba będzie mogła nieco odmienić swój wizerunek. Od ciebie zależy, czy na zdjęciach chcesz wyglądać zwyczajnie, czy też masz ochotę nieco poszaleć z charakteryzacją. Wybór Sesja Party to idealna decyzja  dla ciebie, jeżeli chcesz zadbać o rozrywkę dla wszystkich.

Ostatki karnawału – pora na zabawę

Ostatki to dzień poprzedzający środę popielcową. To oficjalne pożegnanie karnawału. Ponieważ ten dzień wypada we wtorek, wiele osób decyduje się na świętowanie ostatków we wcześniejszy weekend. To także znakomita okazja do zorganizowania przyjęcia. Takie rozwiązanie sprawi, że goście będą mieli szansę naprawdę się wybawić. A do tego również czeka ich moc atrakcji. Wśród nich także nie może zabraknąć fotobudki. Takie urządzenie wspaniale integruje i sprawia, że wszyscy chętnie z niego skorzystają.