menu

Bal gimnazjalny z fotobudką

Bal gimnazjalny z fotobudką

Data dodania: 05.03.2018

Bal gimnazjalny z fotobudką

Bal gimnazjalny z fotobudką powinien być organizowany w niemalże każdej szkole. To kolejna szansa na zabawę na zakończenie pewnego etapu edukacji. Nic więc dziwnego, że młodzież starannie się do niego przygotowuje i bardzo go przeżywa. W końcu taki bal jest nie lada atrakcją, a także szansą na pożegnanie się z innymi uczniami, nauczycielami, dyrekcją szkoły. Każdy chce na nim dobrze wypaść.

Poza zatroszczeniem się o wybór odpowiedniej sali, udekorowaniem jej, troską o przekąski i muzykę, warto jest zadbać również o dodatkowe atrakcje. I to najlepiej takie, które będą nie tylko rozrywką, ale również zostawią swój ślad na wiele lat. Właśnie taką propozycją jest wybór fotobudki.

Sesja Party pomogła w organizacji już niejednego przyjęcia. Mamy pod tym względem szerokie doświadczenie. A tym, co nas wyróżnia, jest przede wszystkim świetna jakość i dbałość o każdy detal. Udostępniamy naszym klientom kilka pakietów do wyboru – to one pozwolą na podjęcie idealnej decyzji. Przede wszystkim nas sprzęt dowozimy, odbieramy go, a także zajmujemy się obsługą w trakcie zabawy, przez określony z góry czas.

Bal gimnazjalny z fotobudką – atuty wynajmu

Sama fotobudka to nowoczesny sposób na zyskanie efektownych zdjęć. Są one od razu drukowane,  więc także natychmiast można się nimi pochwalić rodzinie i znajomym. Kolaże z fotobudki świetnie sprawdzą się jako ozdoba pokoju młodzieżowego i wspomnienie chwil spędzonych w gimnazjum. Zdjęcia będą wysokiej jakości, z nasyconymi kolorami, wydrukowane na porządnym papierze. Sama fotobudka zajmuje niewiele miejsca. Nie potrzebuje dodatkowych źródeł światła, ponieważ jest wyposażona w lampę błyskową. Dzięki niej zdjęcia są dobrze doświetlone. W ramach pakietów proponujemy również tło do zdjęć do wyboru, a także zestawy gadżetów, które sprawią, że zdjęcia będą jeszcze ciekawsze. Młodzież gimnazjalna z pewnością ucieszy się z takiej atrakcji. W końcu to oni lansują modę na selfie i nie przepuszczą okazji do zrobienia sobie wspólnego zdjęcia z przyjaciółmi.

Koszt wynajęcia fotobudki nie jest wysoki. Z pewnością zmieści się w planowanym budżecie. Dodatkowo zajmujemy się pełną organizacją. Zapewniamy nie tylko tło, ale także gadżety do zdjęć, papier i opiekę obsługi, która pomoże w robieniu zdjęć. Ta propozycja sprawdza się na studniówkach już od wielu lat – sprawdzi się także na balu gimnazjalnym.