menu

Fotobudka na mikołajkach

Fotobudka na mikołajkach

Data dodania: 16.10.2018

Fotobudka na mikołajkach

Fotobudka na mikołajkach, pewnie, że tak. Mikołajki to zawsze okazja do wyśmienitej zabawy dla dorosłych i dzieci. Nie tylko przybywa wówczas św. Mikołaj z prezentami, ale to również możliwość spotkania się w szerszym gronie. Należy zatroszczyć się o dodatkowe atrakcje. Właśnie do nich należy wynajem fotobudki na mikołajki, co jest w ofercie Sesja Party.

Dlaczego fotobudka na mikołajkach to znakomity pomysł?

Korzyści z wyboru fotobudki są naprawdę szerokie. Przede wszystkim jest to okazja do zrobienia dokumentacji fotograficznej z całego spotkania. Zdjęcia będą wysokiej jakości, dobrze doświetlone, a kolory – nasycone. Fotobudka posiada własną lampę błyskową. To dzięki niej nawet w ciemnym pomieszczeniu zdjęcia zawsze wychodzą jasne i wyraźne.

Wspólna fotografia z Mikołajem to atrakcja dla młodszych i starszych. Dzieciom z pewnością sprawią przyjemność nawet po wielu latach, w końcu jest to namacalny dowód niewinności i wiary w magię Świąt. Dla dorosłych to także szansa na ciekawą pamiątkę.

Dla kogo polecamy fotobudkę?

Wynajęta fotobudka na mikołajkach to oferta dla różnych instytucji. Może to być przedszkole, może być firma organizująca mikołajki dla dzieci swoich pracowników. Fotobudka sprawdzi się także na służbowej wigilii, która może być połączona z mikołajkami. Z naszych usług korzystają również lokale, które chcą urozmaicić swoją ofertę i przyciągnąć w ten sposób całe rodziny. Dzięki zdjęciu, które od razu jest dostępne do użytku, każdy poczuje się jak w bajce, na własnej skórze poczuje atmosferę oczekiwania na nadejście Gwiazdki. To dobra okazja do zintegrowania się dzieci i ciekawe urozmaicenie wymyślonych gier i zabaw. Przybycie Mikołaja to zawsze kulminacyjny moment tego typu uroczystości. Emocje sięgają zenitu, kiedy maluchy odbierają pakunki z drobnymi prezentami i siadają na kolanach Mikołaja. Można ten moment uchwycić w kadrze, aby każde dziecko miało szansę na wyjątkowe zdjęcie i pamiątkę na resztę życia. Fotografia jest na tyle wysokiej jakości, że może być z powodzeniem włożona do albumu albo też może ona zostać dopasowana  do ramki i wyeksponowana w domu.

Wynajęcie fotobudki Sesja Party pasuje do różnych okazji, zarówno do tych bardzo poważnych, jak również do tych zdecydowanie mniej na serio. Obsługujemy wesela i studniówki, a także imprezy firmowe. Mikołajki to także dla nas gorący okres, kiedy możemy spełniać marzenia najmłodszych o zdjęciu w towarzystwie sympatycznego przybysza z workiem pełnym prezentów.