menu

Straszne Halloween

Straszne Halloween

Data dodania: 04.02.2018

Straszne Halloween – tylko z fotobudką!

Halloween obchodzone w wieczór 31 października, to tradycja, która nie ma co prawda polskich korzeni, ale już od kilku lat została wprowadzona także na nasz rodzimy grunt. Zwyczaj przebierania się w straszne stroje, dekorowania dyń i wspólnych imprez, przywędrował do nas ze Stanów Zjednoczonych, gdzie mocno już wpisał się w lokalną kulturę.

W Polsce tego dnia często organizuje się imprezy i spotkania w większym gronie znajomych, na których to przebranie się jest obowiązkowe. Ten zwyczaj podchwyciło także wiele lokali, organizując w tym terminie specjalną imprezę. Nie może zabraknąć na niej „krwawych” napojów i „przerażających” przekąsek. A także oczywiście dekoracji, nawiązujących do stylistyki Halloween.

Najlepszy pomysł na urozmaicenie Halloween

Jednak to może nie wystarczyć, aby przyciągnąć całą rzeszę zainteresowanych. Lepszym rozwiązaniem jest postawienie na dodatkowe atrakcje dla gości, które sprawią, że będą się oni bawili jeszcze lepiej i w przyszłym roku także chętnie wybiorą się na taką imprezę. Jedną z takich propozycji jest właśnie fotobudka.

Działanie tego urządzenia jest naprawdę proste. To niewielka skrzynka, która nie potrzebuje dodatkowego oświetlenia, a do sprawnego działania nie musi mieć dodatkowych urządzeń. Wystarczy ustawić się przed obiektywem, zrobić przerażające (lub po prostu śmieszne) miny, aby już po kilku chwilach cieszyć się wydrukowaną fotografią świetnej jakości. Fotobudka sprzyja robieniu sobie zdjęć w niewielkich grupkach. To dobra okazja, aby zyskać pamiątkowe zdjęcie z przyjaciółmi i znajomymi. W końcu naprawdę mało jest okazji ku temu.

Na Halloween fotobudka Sesja Party także może zyskać przebranie. Jeszcze lepiej wpisze się w klimat zabawy. W ramach dostępnych pakietów gwarantujemy nie tylko dowóz i odbiór urządzenia oraz dostarczenie do niego papieru fotograficznego, ale również jej pełną obsługę. To świetna propozycja dla właścicieli lokali, którzy chcieliby także u siebie zorganizować specjalną imprezę, a jednocześnie zależy im na zapewnieniu czegoś ekstra swoim klientom.

Ten rodzaj przyjęcie spodoba się także dzieciom. To one najchętniej przebierają się za czarownice, wampiry, księżniczki, dinozaury, szkielety, mumie czy piratów. Dla nich również fotobudka będzie świetną zabawą, a do tego pamiątką. Zdjęcia z najlepszymi przyjaciółmi także przebranymi w różne stroje, na wiele lat wzbogaci albumy i stanie się wspaniałym wspomnieniem. Dlatego nasze usługi kierujemy także w stronę różnych miejsc organizujących bale Halloween również dla najmłodszych. To będzie dla nich świetna zabawa.