menu

Targi

Targi

Data dodania: 28.02.2018

Targi branżowe z fotobudką

Branżowe targi to wyjątkowa okazja do zaprezentowania swojej firmy i jej możliwości. Jednak sama oferta, nawet bardzo dobra, już nie wystarczy. Obecnie należy się przede wszystkim wyróżnić wobec konkurencji. Stanowisko na targach powinno być wyposażone w dodatkowe atrakcje.

Fotobudka dla biznesu

Liczne targi i dni otwarte odbywają się nie tylko w Warszawie, ale także w niemal każdym większym mieście w Polsce. Ich ofertę znakomicie uzupełnią wspólne zdjęcia. Fotobudka jest świetnym przykładem pomysłu na niesztampową atrakcję.

Wystarczy, że wskażesz nam adres nie tylko w Warszawie, ale również w wielu większych i mniejszych miastach całej Polski, a my zajmiemy się transportem sprzętu. Wynajem fotobudki na targi to nie tylko dbałość o dowiezienie sprzętu najwyższej jakości, ale także o dostarczenie wszelkich dodatkowych gadżetów. Możesz wybrać również tło z naszej bogatej oferty. Twoi potencjalni klienci i osoby odwiedzające twoje stoisko, będą mogli skorzystać również z dodatkowych elementów, które uatrakcyjnią zdjęcie. Na życzenie na fotografii może być nadrukowane logo przedsiębiorstwa albo specjalny napis. Aby fotobudka jeszcze bardziej kojarzyła się właśnie z twoją firmą, może być ona ozdobiona grafikami twojej marki. Personalizacja ma olbrzymie znaczenie.

Otwarci na biznes

Jesteśmy firmą otwartą na biznesowe relacje z podmiotami w całym kraju. Oferujemy wynajem fotobudki na wszelkiego typu targi branżowe, dni otwarte w firmach, wyjazdy integracyjne, imprezy służbowe. Naszym atutem jest wielkość – jesteśmy w stanie obsłużyć przyjęcie, na którym jednocześnie jest wykorzystanych nawet kilkanaście fotobudek. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Proponowane pakiety mają charakter orientacyjny i jest możliwość dokonywania indywidualnych ustaleń.

Sami zajmujemy się dostawą naszego sprzętu, jego ustawieniem i późniejszym odbiorem. Zapewniamy także obsługę osoby, która jednocześnie zachęca do wykonywania zdjęć. Istnieje również możliwość wynajęcia samej fotobudki i jej samodzielna obsługa, po opłaceniu odpowiedniej kaucji. W ostatecznej cenie proponujemy także piękne tło, idealnie pasujące do firmowych zdjęć, papier do zdjęć, a także dodatkowe gadżety.

Udział we wszelkiego typu imprezach skupiających osoby z branży i potencjalnych klientów to ważny element reklamy i marketingu. Warto jednak się odpowiednio do nich przygotować, aby stoisko twojej firmy naprawdę lśniło. Dzięki fotobudce Sesja Party zdecydowanie łatwiej będzie ci osiągnąć tak pożądany efekt WOW. Zaufaj nam, mamy doświadczenie w różnego typu eventach i wiemy, co sprawdza się na nich najlepiej.