menu

Urodziny – wynajem fotobudki

Urodziny – wynajem fotobudki

Data dodania: 17.02.2018

Urodziny – wynajem fotobudki

Urodziny zawsze są ważne. Niezależnie od tego, ile tak naprawdę lat się kończy, warto je odpowiednio celebrować. Z okazji urodzin urządza się najczęściej mniejsze lub większe imprezy, które przyciągają znajomych, rodzinę i przyjaciół solenizanta. Ważne jest, aby zatroszczyć się o ich indywidualny charakter.

Bez czego nie mogą obyć się urodziny?

Na urodzinach nie może zabraknąć oczywiście samego solenizanta, ale także tortu ze świeczkami do zdmuchnięcia, śpiewania „Sto lat”, balonów, czapeczek urodzinowych i oczywiście – wspólnych, pamiątkowych zdjęć. To doskonała okazja, aby spotkały się wszystkie bliskie osoby i wreszcie miały sposobność zapozować do zdjęć. A że humory z tego typu okazji zazwyczaj wszystkim dopisują, zdjęcia także są mniej formalne, a bardziej oddają przyjemną atmosferę.

A gdyby tak nie musieć ze sobą zabierać ciężkiego aparatu fotograficznego o wielu parametrach, które niewiele osób potrafi odpowiednio ustawić? Proponujemy zdjęcia, które zawsze wyglądają wspaniale, a wszystko to za sprawą wykorzystania wysokiej jakości fotobudki, która idealnie sprawdzi się z okazji urodzin.

Po prostu: niech solenizant zapozuje przed jej obiektywem do pamiątkowych zdjęć z zaproszonymi osobami. Takie fotografie są od razu gotowe, wydrukowane i można natychmiast podziwiać efekty. Atutem wynajmu fotobudki na urodziny są także różnego typu dodatki i przebrania, które tylko podkreślą dobrą zabawę.

Dla kogo jest fotobudka?

Fotobudka jest oczywiście dla wszystkich osób, które oczekują po swoim przyjęciu czegoś więcej. Dotyczy to zarówno juniorów, jak i seniorów. Najczęściej dowozimy i obsługujemy urządzenie z okazji 18 i 40 urodzin. Obie te daty mają wyrazisty wydźwięk, więc urządza się z ich okazji huczne obchody, dbając także o dodatkową oprawę, w tym również fotobudkę dla gości.

To, że jak do tej pory najczęściej wynajmowaliśmy nasze urządzenia na tego typu imprezy, nie oznacza wcale, że inne nie są równie dobre. Fotobudka sprawdzi się na przykład na pierwszych urodzinach dziecka, aby każdy gość miał zdjęcie z solenizantem. Ale równie dobrze wynająć ją można także na 36 i 75 urodziny. Wiek nie ma tu nic do rzeczy.

Współpracujemy z wieloma salami i restauracjami. Fotobudka jest dodatkową atrakcją na urodzinach. Jest wygodna tym bardziej, że zajmuje mało miejsca, a do tego działa sprawnie nawet w zaciemnionych miejscach. Efektem jest uzyskanie doświetlonych, wyraźnych zdjęć.