menu

Walentynki

Walentynki

Data dodania: 07.02.2018

Walentynki – fotobudka dla wszystkich zakochanych

Walentynki, czyli święto zakochanych, są w Polsce obchodzone 14 lutego. Wiele osób twierdzi, że nie jest to polski zwyczaj i rezygnuje z obchodzenia tego dnia. Tak naprawdę jednak jest to świetna okazja, aby wyznać komuś swoje uczucie i żeby spędzić trochę czasu w towarzystwie bliskiej osoby.

Atrakcja na Walentynki

Walentynki to także okazja do zorganizowania w lokalu specjalnego wieczoru dla zakochanych par. Aby przyciągnął on wielu chętnych, należy zadbać przede wszystkim o odpowiednią oprawę. Dodatkową atrakcją, która świetnie się w tym przypadku sprawdzi, jest fotobudka. To nieduża skrzynka umożliwiająca zrobienie sobie wspólnego zdjęcia przez wszystkie zakochane pary. Dzięki takiemu rozwiązaniu zainteresowane osoby dostaną dodatkową pamiątkę i to w walentynkowym klimacie. Poza balonami, kwiatami i innymi dekoracjami, zatroszczeniem się o wyjątkowe menu, spokojną muzykę do tańca, przyda się także coś ekstra. Dzięki takim wspomnieniom zainteresowani z pewnością skorzystają z tej propozycji w kolejnym roku i polecą lokal wszystkim znajomym.

W ramach naszych usług dostarczymy także odpowiednie tło fotograficzne, idealnie podkreślające romantyczną atmosferę. Inną propozycją są dodatkowe, zabawne gadżety, takie jak na przykład wąsy albo okulary. Osoby robiące sobie walentynkową fotografię na pewno z nich skorzystają.

Oferta dla właścicieli lokali

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim w stronę właścicieli lokali gastronomicznych i nie tylko, którzy chcieliby w jakiś kreatywny sposób urozmaicić swoim gościom chwile spędzone na wieczornej kolacji. Gotowe zdjęcie jest od razu przygotowane do wydruku. Wspaniałą wiadomością jest fakt, iż jest to wydruk naprawdę wysokiej jakości, z idealnie odwzorowanymi kolorami i nasyconymi barwami, który przyciągnie zainteresowanych i stanie się pamiątką dumnie eksponowaną w domu. Fotobudka przeznaczona jest dla osób niezależnie od wieku. W ramach pakietu gwarantujemy także profesjonalną obsługę urządzenia, dzięki której wszyscy bawić się będą jeszcze lepiej.

Wynajem fotobudki na walentynki w lokalu to doskonały pomysł. Pora wreszcie pomyśleć o czymś, czego nie ma konkurencja i zaoferować swoim klientom naprawdę wyjątkową atrakcję. Dodatkowo romantyczne zdjęcia idealnie pasują do klimatu Walentynek. Z pewnością skorzystają z nich wszystkie zakochane pary. Posiadamy doświadczenie w obsłudze tego typu uroczystości, dzięki czemu naprawdę wiemy co należy zrobić, aby zaproszone osoby świetnie się bawiły. Zdjęcia w fotobudce wyglądać będą wspaniale nawet wówczas, kiedy na sali brakuje dostatecznych źródeł światła i jest tam raczej ciemno.