menu

Wigilie służbowe

Wigilie służbowe

Data dodania: 21.02.2018

Wigilie służbowe

Wigilie służbowe są dla niektórych przykrym obowiązkiem, a dla innych okazją do dobrej zabawy. Poza zatroszczeniem się o świąteczne jedzenie i prezenty dla pracowników, warto zadbać także o atrakcję, która przyciągnie na nią wszystkich zaproszonych. Wynajem fotobudki na wigilie służbowe to dobry pomysł, jeżeli tylko zależy ci na pozytywnej atmosferze w zespole, a także na zagwarantowaniu atrakcji, która spodoba się wszystkim.

Wynajem fotobudki na wigilię służbową

Nasza firma zajmuje się kompleksowym wynajmem fotobudek. Jesteśmy w stanie zorganizować także większą imprezę, gdzie jednocześnie w użyciu może być nawet kilkanaście urządzeń. To wszystko sprawia, że nasza oferta jest naprawdę konkurencyjna i warta zainteresowania. Do wyboru są różne pakiety, dlatego też łatwiej jest dopasować proponowane rozwiązanie na przykład do wielkości przedsiębiorstwa i do liczby zaproszonych na spotkanie osób.

Fotobudki przywozimy na terenie wybranych miast, a także obsługujemy w trakcie zabawy. Dzięki dodatkowym gadżetom (na wigilię mogą być one w świątecznym klimacie), wszyscy poczują atmosferę nadchodzącej Gwiazdki. Dodatkowo zdjęcia z wynajmu fotobudki na wigilię można umieścić na przykład w mediach społecznościowych firmy i tym samym budować jej pozytywny wizerunek. W pakietach biznesowych oferujemy możliwość nadrukowania na gotowym zdjęciu logo firmy albo krótkiego tekstu. Sama fotobudka także może zostać ozdobiona zgodnie z ustaleniami, aby jak najlepiej dopasować się do wnętrza przedsiębiorstwa.

Najlepszy pomysł na integrację pracowników

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, któremu zależy na pozytywnej atmosferze pomiędzy pracownikami, wynajem fotobudki jest idealny dla ciebie. Jest to rozwiązanie bardzo uniwersalne, nie noszące za sobą żadnych złych skojarzeń. Mamy doświadczenie, a na jego podstawie jesteśmy w stanie stwierdzić z całą pewnością, że fotobudka sprawdza się nawet tam, gdzie są spore różnice wieku pomiędzy pracownikami. W końcu każdy da się namówić na pamiątkowe zdjęcie.

Wigilie służbowe to nie tylko troska o ozdobienie choinki i zamówienie ciasta. Może to być świetna okazja do lepszej integracji pracowników, którzy spotkają się w mniej oficjalnych warunkach. Dzięki temu zaczną lepiej ze sobą współpracować, będą mieli okazję się polubić. Aby takie spotkanie było wyjątkowe, zainteresuj się naszą ofertą na wynajem fotobudki. Sprzęt dostarczamy na terenie wielu miast całej Polski, także do mniejszych miejscowości. Skorzystać z naszej oferty można nie tylko, jeżeli pracuje się w wielkiej korporacji, ale nawet w niewielkiej, rodzinnej firmie. W końcu wigilie dla pracowników to bardzo miły zwyczaj.