menu

Wynajem fotobudki na studniówkę

Wynajem fotobudki na studniówkę

Data dodania: 11.02.2018

Wynajem fotobudki na studniówkę

Studniówka to naprawdę ważne wydarzenie w życiu każdego młodego człowieka stojącego na progu dorosłości. Przygotowania do niej pochłaniają miesiące. Rodzice organizują salę, muzykę, catering, uczniowie dbają z kolei o swój strój, fryzurę, makijaż i wybór partnera na bal. Warto się także zatroszczyć o dodatkową atrakcję, zwłaszcza taką, która jest przy okazji pamiątką na wiele lat, już po ukończeniu szkoły.

Idealna atrakcja na przyjęcie

Mowa oczywiście o fotobudce. Sesja Party zajmuje się współorganizacją także tego typu wydarzeń. Gwarantujemy dowóz urządzenia oraz jego obsługę. Dzięki temu każdy zainteresowany uczeń i nauczyciel będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Oprócz tego gwarantujemy dostawę odpowiedniego tła fotograficznego oraz zabawne gadżety (peruki, okulary, wąsy), przy pomocy których można urozmaicić wygląd zdjęcia. To trafny pomysł na dodatkową atrakcję, która z pewnością przypadnie wszystkim do gustu. Wynajem fotobudki na studniówkę idealnie koresponduje z nastrojem tego typu zabawy. Taka impreza z pewnością integruje wszystkich, a nic nie działa lepiej niż wspólne zdjęcia. Młodzież oczekuje dodatkowych atrakcji. Nie wystarczy sama muzyka i tańce. Aby temu sprostać, warto sięgnąć po nowe propozycje. Właśnie do nich należy wynajem fotobudki na przyjęcia.

Pakiety studniówkowe

Wynajem fotobudki na studniówkę oferujemy w różnych pakietach. To od organizatora zależy wybór ostatecznego rozwiązania. W ramach pakietu zapewniamy także obsługę urządzenia. Animator pomoże ustawić się do zdjęć i zachęci do wspólnej zabawy. Nie trzeba martwić się o oświetlenia miejsca robienia zdjęcia. Nawet w najciemniejszym zakątku sali zdjęcia będą dostatecznie doświetlone, wyraziste, a kolory – nasycone.

Studniówka to pierwszy prawdziwy bal, organizowany tradycyjnie na sto dni przed maturą. To także okazja do pożegnania się ze znajomymi oraz z nauczycielami. Warto zrobić to w wielkim stylu, a do tego zapewnić sobie wesołą pamiątkę. Wydrukowane z fotobudki zdjęcia idealnie się w tym celu nadają. Wzbogacą niejeden album fotograficzny.

Zajmujemy się dostawą i odebraniem fotobudki oraz jej obsługą. Pracujemy w hotelach, restauracjach, a nawet na szkolnych salach. Oprócz tego na życzenie dostarczamy tło, a także zestaw gadżetów do przebrania się, dzięki którym zdjęcia będą bardzo zabawne. Gotowy wydruk zdjęcia może zostać od razu wykorzystany. To świetny pomysł na urozmaicenie studniówek. Dodatkowo nie jest to drogie, a więc z pewnością zmieści się w budżecie.