menu

Partnerzy

Hotel Groman

Adres

aleja Krakowska 76
05-090 Sękocin Stary

+48 22 797 43 00,
+48 22 720 25 55

Mapa

Hotel Groman jest doskonale położony – u zbiegu tras z Krakowa i Katowic, do lotniska Chopina jest 13 km, a do centrum Warszawy 15 km. Takie położenie jest olbrzymim atutem dla tych, którzy planują realizację różnych zadań  w Warszawie. W odróżnieniu od hoteli warszawskich jest tu jednak znacznie taniej i spokojniej.

Na gości czekają przestronne i profesjonalnie urządzone  pokoje. Łazienki pokojowe wyposażone są w prysznice, a niektóre z nich mają dodatkowo wanny, a nawet wanny z hydromasażem. Po długiej podróży lub intensywnym szkoleniu można się zrelaksować. Dodatkowo pobyt umili możliwość zagrania w  Kręgle, Bilard lub Darty. Każdy z gości może korzystać z darmowego bezprzewodowego Internetu na terenie hotelu. Można również zrobić sobie zdjęcie pamiątkowe w fotobudce niedaleko recepcji.

Hotel Groman to 20 lat doświadczenia w organizowaniu różnego rodzaju spotkań biznesowych, bankietów i innych imprez okolicznościowych, w tym wesel.

Z usług hotelu korzystają osoby, które powierzają organizację różnych uroczystości nie tylko biznesowych ale i rodzinnych takich jak: wesela, chrzciny, imprezy urodzinowe i konsolacje. Organizacja wesel, od dwudziestu lat jest jednym z filarów działalności hotelu. Mamy w tej dziedzinie dużo sukcesów, które były możliwe dzięki doskonałej organizacji i wyspecjalizowanemu zespołowi pracowników.

Bliskość Warszawy skłania wiele firm, także z głębi Polski, do organizowania szkoleń, konferencji i eventów. Wśród stałych klientów są firmy i instytucje zarówno z sektora budżetowego jak i prywatnego. Organizowane są spotkania jednodniowe jak i kilkudniowe konferencje, bądź też rozciągnięty w czasie cykl szkoleń. Dostępne są trzy, w pełni wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne, oraz trzy sale bankietowe. Przy każdej z nich, na życzenie, mogą zostać przygotowany poczęstunek w postaci kawy, herbaty, zimnych napoi oraz ciast i ciasteczek, które umilą każdą przerwę kawową. Jest na to wystarczająca ilość miejsca.  Po całym dniu pracy, uczestników spotkań zapraszamy do drink baru, na kręgle i bilard.

Zwolenników aktywnych form rozrywki zapraszamy nad stawy w Falentach by podziwiać ptactwo wodne lub na spacery po ścieżkach edukacyjnych w pobliskich lasach chojnowskich.

Hotel Groman ma na stałe wstawianą fotobudkę. Wszystkich którzy chcieliby skorzystać z niej podczas organizowanego przyjęcia prosimy o kontakt. Chętnie przekażemy wszystkie informacje i opowiemy o możliwościach współpracy.

Galeria