menu

Partnerzy

Lodownia Szydłowiec

Adres

ul. Browarska 6
26-500 Szydłowiec

Tel. : 601-312-355
Tel. : 601-312-344

Mapa

Lodownia w Szydłowiecu to jedno z najbardziej znanych miejsc, w którym można spędzić wspaniałe chwile. Każde przyjęcie jakie tu zorganizujecie możecie uwiecznić na zdjęciach z naszej fotobudki, która jest tu na stała. O dowolnej godzinie można w niej zaktywować pakiet czasowy lub wykupić dowolną ilość zdjęć i zrobić sobie zdjęcia w śmiesznych rekwizytach, które w krótką chwilę zostaną wydrukowane. Każda osoba przy opłaceniu pakietu za minimum 200zł otrzyma od nas Foto Księgę Gości, w której każdy gość będzie mógł wkleić unikalne zdjęcie i wpisać swoje życzenia. Nasza fotobudka dostępna jest podczas:
– wesela
– przyjęcia okolicznościowego ( komunii, chrzcin)
– spotkania biznesowego
– szkoleń

Dla nadania atrakcyjności organizowanym imprezom można ustawić w ogrodzie pochodnie, rozpalić ognisko, odpalić fajerwerki… W tym miejscu dostępne są również pokoje noclegowe w atrakcyjnych cenach. Jeśli szukasz noclegu w miejscu cichym i spokojnym, to „Lodownia” jest właściwym wyborem.

Lodownia ma jeszcze kilka argumentów na TAK:

– ceny są najniższe w okolicy
– rano pyszne śniadanie
– czasem nocą snuje się Duch Białej Damy

Instrukcja obsługi naszej fotobudki znajduje się na naszym kanale YouTube. W bardzo łatwy i prosty sposób dowiesz się z niej jak działa nasza fotobudka. Można ją również pobrać w formie pliku PDF, który szczegółowo opisuje wszystkie możliwości.

Galeria